National Geographic magazin nevezte a nyertesek az éves fotópályázat utazók

• National Geographic Magazine beválasztotta a nyertesek az éves fotópályázat utazunk

National Geographic magazin foglalta össze a fotópályázat utazók Traveler Fotópályázat. Három hónapon belül a szervezők látták mintegy 18 ezer fotó, és ezt nevezik a három nyertes a keret.

A résztvevők versenyzett négy kategóriában: „Open Space”, „A hely szellemét”, „spontán pillanatok” és a „Portrék az utazás.” Ajánlat látni képeket a győztesek és a fényképek száma, a győzelmet.

National Geographic magazin nevezte a nyertesek az éves fotópályázat utazók National Geographic magazin nevezte a nyertesek az éves fotópályázat utazók

„Varázslókat bálna” Anuar Pathane első helyen, a kategória a „nyitott tér”. A képek azt mutatják, a búvárok és a női hosszúszárnyú bálna és borja partjainál Mexikóban.

"Blue kőfejtő" Faisal Asim, második kategóriába "portréi utazás." A fotó készült Chittagongba Bangladesben.

"Camel Dance", Ahmed Al áramlatai harmadik helyen, a kategória a "nyitott tér". A keret a teve verseny Omán.

"szauna az égen", Stefano ZARDINI. Szauna magasságban 2800 méter szívében Dolomitskih hegyek, Olaszország.

„Romániában egy fantasztikus ország” Edward Gutesku. Frost fák falu közelében Peshtera, Románia.

"Éjszaka Dedvlei" Beth McCarl. Ezek a fák Namíbia, körülbelül 900 éves, de nem rothad, mert nagyon száraz a Namíb-sivatag.

"A fehér Rhino", Stefan Berube. Fénykép Ugandában.

"Az indiai harc Kusti" Alan Schroeder. Miután vége a harci harcosok marad a agyagbánya és egymást a masszázs az izmok ellazítására és mutassa a kölcsönös tisztelet.

"Fishing Duck" Sarah Wouters. Fénykép a tartomány Nong Khai, Thaiföld.