Evgeny Korotyshkin: híres orosz úszók

Evgeny Korotyshkin - úszó válik győztes a világbajnokság és az olimpia, egy többszörös bajnok a verseny rövid vizet. Úszott pillangó, inkább rövid távolságokon 50 és 100 m, néha megtörténik freestyle. Miután befejezte a pályafutását sportoló, ő nyitotta meg saját búváriskola, dolgozott, mint a sport hivatalos.

között kimonója medence

Volt kapitánya az orosz nemzeti csapat úszás Evgeny Korotyshkin Moszkvában született 1984-ben. Future olimpiai érmes volt szerencsés, hogy felnőni nagyon sportos család. Evgeny Leonyidovics, apja, úsztak pillangó az amatőr szinten, dolgozott vezetője biztonsági szolgáltatások kereskedelmi cég.

Az anyja dolgozott edző és úszás oktató a sportkomplexum „olimpiai” ifjúkorában, miközben még mindig Ljudmila Shubina, megjelent a nemzeti csapat vett részt a rangos nemzetközi versenyeken.

Úszom egy kicsit Jack legkorábban a négy év, de élénk és energikus fiú hosszú ideig végül dönt a sport preferenciák. Ezzel párhuzamosan a medence járt Karate rész legfeljebb tizenhárom éves korában, és gyakran emlékeztet, hogyan kellett futni, hogy módosítsa a kimonó olvadáskor, hogy ideje elkezdeni a következő úszni. Miután egy különösen drámai helyzet, végül úgy döntött, hogy a végső választás mellett az úszás, a tizennégy éves korában.

Az első edző életrajzából Eugene Korotyshkin anyja volt, ő később részt vett a csoport, Vladimir Yermakov, Vjacseszlav Lukinskogo.

Az első hasznosítja

Spray között fürdés és egyéb sportok, mint egy tinédzser, frusztrált karate nem azonnal felkeltette edzők ifjúsági csapatok. Azonban, miután elkezdett keményen dolgozni, és módszeresen, hamarosan némi előrelépést tett, 2001-ben elért felvétele a junior válogatott az Eb.

Itt azonban Evgeny Korotyshkin jelölt nem az ő kedvenc fegyelem pillangó, és részvétel a relé freestyle, ahol ő is része volt az orosz csapat nyerte a bronzérmet a kontinensen.

A fordulópont a karrierjében volt moszkovita 2002. Jól tette meg a nemzeti bajnokságot, azonnal rohant az elit az orosz navigációs. A tegnapi junior szerepel a válogatott, hogy részt vegyenek a 2003-as vb-Barcelona, ​​ahol azonban tőle nem várhatunk csodákat.

Arra számítunk, hogy az ígéretes úszó fokozatosan szert nemzetközi tapasztalatok, hangulatát a nagy versenyeken. Azonban Evgeny Korotyshkin jött kezdetét a versenyeken a legjobb formát, és egy szenzációsan bronzérmet a 50 méter pillangó.

stagnálása év

Egy év után a váratlan siker a moszkvai úszók elment élete első olimpia az életben, tartott Athénban. Itt a világ úszó csillagok gyűlt össze a teljes erővel, és nem akarta, hogy átadja helyét a dobogón pimasz újonc. Eugene beszélt a szokásos szintet, de ez nem volt elég, még bejutni a döntőbe. Vette a tizedik helyet az elődöntőben, Korotyshkin nem sikerült megtörni a döntő úszni. Néhány évszak az olimpia után úszó mint amiben anélkül, hogy meggyőző eredményeket, csak néhány érmet az Európa-bajnokságon a rövid vizet. Azonban a következő, játékok Evgeny Korotyshkin kezdett lendületet, ami kiváló eredményeket tornákat az olimpiai évben.

A második kísérlet a

2008-ban ő lett a kétszeres Európa-bajnok, megnyerte az egyéni arany a 100m pillangó, és segített a csapat nyeri meg a vegyes váltó 4x100. Ezen kívül, azt jól teljesített a világbajnokságon FINA, egyre együtt partnerekkel A csapatban társszerzője a világrekordot a 4x100 m váltó.

A játékok Pekingben, Evgeny Korotyshkin tekintik az egyik versenyző a kitüntetést, abban a reményben, hogy ő lesz képes megkapaszkodni egy dobogós helyet a száz méteres versenyen, majd próbálja húzni egy váltó csapatot.

Azonban az ő második olimpia Eugene újra megszólalt sikertelenül. Nem sikerült az egyes fokozat után, hogy nem éri el a döntőben a száz méter és ötven dollárt. Valamivel jobb dolog volt a relét.

A nemzeti csapat elérte a végleges és az utolsó harcol érmet, de megállt a negyedik helyen.

, rehabilitáció

Peking után, Eugene úgy döntött, hogy újraindítja a karrierjük, és megváltoztatni a helyzetet. Ő elfogadta az ajánlatot a szerb úszó Milorad Pavic, aki keres egy méltó edzőpartner és Olaszországba utazott, hogy a vonat egy csoport hiteles szakemberek Andrea Di Nino.

Az eredmények nem jönnek azonnal, Eugene nélkül maradt érmet a világbajnokságon Rómában, de ő szerezte egy csodálatos formában 2009 végéig. Ő ragyogóan játszott nagyobb versenyeken a FINA, meg több világrekordot, amelyek közül néhány nem verték még.

Azt hitték, hogy ő képes lenne felvenni a versenyt a World Cup Sanghajban 2011-ben, de az egészség a sportoló összetört súlyos ételmérgezés, és ez egy hosszú idő talpra belőle.

A döntő torna Eugene Korotyshkin karrierje a 2012-es londoni olimpia. Az vitathatatlan kedvence az utolsó úszni a 100 méteres pillangó volt Michael Phelps, de még egy esélyt, hogy versenyezni egy érmet. A csata az ezüst között volt Eugene és a dél-afrikai Chad de Cleo, aki megpróbálta követni a veretlen amerikai a távolban. Korotyshkin ügyesen kiszámítja az erők, és egy határozott gyorsulás a második ötven dollár, megelőzve Chad a célban.

Az élet sportolás után

Tudatában annak, hogy az olimpia volt az ezüst korona pályafutása, Eugene hamarosan megállt teljesítő, mint egy profi sportoló, és összpontosított saját ambiciózus projekt. Egyikük, egy búváriskola Evgeny Korotyshkin. Úgy közül kiemelkedik a hasonló központok kreatív és innovatív megközelítése a képzést.

Nem is olyan régen, egy olimpiai érmes London úgy határozott, hogy kipróbálja magát, mint a sport tisztviselő, aki vezette a moszkvai Szövetsége úszás.