Teniszező Alisa Kleybanova: győztes az lehetetlen

Alisa Kleybanova - tenisz, amelyben a kétezredik azon tartják az egyik legígéretesebb fiatal sportolók. Ugyanakkor azt kellett elviselni a súlyos roham egy szörnyű betegség, akkor a puszta visszatérés a bíróság volt egy nagy mutatvány Alice.

Start

Alisa Kleybanova Moszkvában született 1989-ben. Az anyja dolgozott biológus, és az apja dolgozott a MISA, majd úgy döntött, hogy nem a saját dolog, és hamarosan elindult a saját vegyipari cég. A szülők kérik, hogy a lányát, hogy az ügy, és rögzíteni azonnal több részre, amely tartalmazza torna, úszás, tánc.

Körülbelül tenisz Alisa Kleybanova tanult a négy éves kortól, minden elkezdődött a szokásos játék az anyjával. Azonban, Natalia Levin, anya a lány kiderült, hogy nagyon koncentrált és magabiztos nő. Tanította meg magát sok vezetőképzés tenisz edző, és megkezdte saját Alice.

A dolgok simán ment, és kilenc év után gyakorlás otthon anyja Kleybanova egy kiváló fiatal sportoló, képes legyőzni a fejlettebb társaik.

Start of szakmai karrier

A tizennégy éves, ő elköszönt gyerekkori és korai karrier, mint egy profi teniszező. Junior időszakban meglehetősen jól Alice, ő volt a harmadik játékos a világon a nők körében, sikerrel játszották a páros az ifjúsági Grand Slam tornák. Az első verseny Alisa Kleybanova nyert, 2003-ban jön a végső ITF versenyt Kínában a díj alap 15 ezer dollár. Minden évben ő lendületet, és sikeresen megpróbálja a kezét egy nagy verseny sorozat ITF rendszeresen gyűjt győzelmeket huszonöt-Thousander. Több éven keresztül ő nyerte majdnem tíz címet és nyert elégséges minősítés, hogy részt vegyenek a nagy WTA versenyeken.

Ebben az időben, egészen vett alakja és stílusa játszanak ígéretes teniszező Moszkvából. Van egy erős szolgálja, komolyan megnehezíti a vétel, a labda az ellenfelek. Ezen kívül volt egy nagy fonák, fonák, amely segített neki hosszan tartó taktikai nyereményjáték.

A csúcs alakját

2008-Alisa Kleybanova betör száz legerősebb teniszezők és következetesen részt vesz a WTA versenyeken. Felváltja a sikeres előadások egyesben és párosban, és munkatársa Alice volt a híres Jelena Jankovic, tartják az egyik legerősebb sportolók a kétezredik.

2008-ban a moszkvai kezd megjelenni a Grand Slam tornák. A legnagyobb sikert ő ért el az ő kedvenc gyep. A verseny Wimbledonban kezdő tizenkilenc áttört szitán minősítési és sikerült elérni a negyedik fordulóban a verseny.

volt képes belépni a fő szakaszában a verseny, Alice és a US Open ugyanabban az évben, ahol azonban repült a színpadon a második fordulóban. A legsikeresebb szempontjából sport Kleybanova kezdődött 2010-ben. Tart két címet WTA, valamint játszik a döntőben a rangos torna bajnok. Sőt, az összes tettek követték a kemény, ami nem tekinthető a kedvenc Alice bevonat. Ez év elején, ő nyerte meg a tornát Quale Lumpurban, legyőzve a legendás Elena Dementieva, és szeptemberben ünnepli győzelmet Klara Zakopalova Szöulban.

A két győzelem a moszkvai elvesztette a döntőben a verseny WTA Anna Ivanovics, aki abban az időben tartották az egyik legerősebb teniszezők a bolygón.

Alice Kleybanova: betegség

A fő kihívás az Alice élete nem volt más sportesemény, egy szörnyű betegség. Több éve ő szenvedett állandó betegség, hanem egy nagy formában rejtett hibák egészségre. Csak hosszas betegséget ő jött a teljes diagnosztika során, amely után ő elviselte a szörnyű diagnózist - Hodgkin limfóma, a formája a rák sújtó nyirokcsomók sportolók.

2011 júliusában, Alisa Kleybanova bejelentette a világnak, hogy a súlyosan beteg, és arra kényszerül, hogy megszakítják karrierjüket annak érdekében, hogy mentse az életét.

Betegség fenyeget nem csak az egészséget, hanem az életét tehetséges sportolók és napos lány. Alice vett egy kúra Olaszországban. Szomorú, esős időjárás az őszi Moszkva nem a legjobb módja annak, hogy befolyásolja az állam a tenisz. Ennek eredményeként a bátor sportoló elsöprő győzelem a betegséget, és megkezdte az edzést azonnal a kezelés után.

Vissza

2012-ben, Alisa Kleybanova vissza a bíróság, miután egy kúra erre a szörnyű betegség. Szerint neki, a legfontosabb az ő eredménye volt az a tény, hogy ő képes volt visszatérni az aktív karrierjét. Elkezdett egy kis versenyek ITF, ami képes volt, hogy egy másik címet.

Később folytatta a mozgást a nagyobb versenyeken. Alice tett második fordulóban az exit US Open tette a negyeddöntőbe a Kreml Kupa, majd részt vett a döntőt a Konföderációs Kupa.

Egy ideje, bátor lány szakítani karrier miatt összegyűlt sérülések, de továbbra is versenyben ma, amelynek többször nyert ITF versenyeken sorozatban.