Evgeny Romanov: alábecsülték az orosz nehézsúlyú bokszoló

Evgeny Romanov - boxer, beszél az amatőr szinten a kategóriában akár 91 kg-ot. Háromszor lett ezüstérmes Oroszország és egyszer nyerte az országos versenyen. Miután a korai pályafutása befejezése öt év, mint a sport hivatalos, majd visszatért a gyűrűt az állapot egy profi sportoló.

az útvonal elejére

Evgeny Romanov-ben született 1984-ben Volgograd. Amikor tizenkét éves lett, mostohaapja küldte a boksz szakasz, ahol az első mentora volt Vlagyimir Pavlovics Makienko. Ő azt már a képzés hosszú ideig, amíg 2012-ben nem kerül továbbításra az Alexander Szergejevics Chernoivanova.

Az eredmények elég gyors. Evgeny Romanov jött boksz 12 évesen és 13 kezdtek utazni a versenyt. Az egész kezdődött a regionális léptékű - a bajnokságot mezőben fogalmával. A 14 éves, ígéretes tinédzser nyerte az országos bajnokságot között juniorok.

Evgeny Romanov kezdődött a súlycsoportban akár 57 kg-os, évről évre, fordult egy nehezebb részlege. Rátérve az ifjúsági szinten 2002-ben, játszott egy szezonban a súlycsoportban akár 81 kg-ot.

Junior Volgograd srác megnyeri a társaik, jön ki, és már nemzetközi szinten. Figyelembe véve a Romanov győzelme az Európai Ifjúsági bajnokság varsói világbajnokságon Koreában. Őt tartják az egyik legígéretesebb fiú az ő generációja.

Az átmenet a felnőtt szinten

Azt nem mondhatjuk, hogy Jevgenyij Romanov komoly problémákat tapasztaltak alkalmazkodás felnőtt szinten. Már 2005-ben, az első bajnoki Oroszország „Golden Boy” Volgográd már elérte a végleges, ahol elvesztette csak jeles Alexander Alekszejev. Hogy aztán azt mondta Eugene, aki az elején a felnőtt karrierjét egyáltalán nem érzi a félénkség senkinek, kivéve a csak a legtiszteletreméltóbb harcosok, akik között Alekseev, Romanchuk, Chahkiev. A következő évben, Romanov megismételte elérését, megnyerte a nemzeti bajnokságot ezüst. Az utolsó, ő nem lett volna esélye a római Romanchuk, aki akkor a csúcs formában, és nem volt egyenlő.

2007-ben volgogradets sikertelenül végzett a bajnokságban az orosz, de ő tette emlékezetessé a kitüntetést, mint a szokásos aranyérmet. A Match Play Oroszország az Egyesült Államok ellen, kiütötte amerikai Deonteya Wilder, és valójában az amatőr boksz, hogy ez különösen nehéz, mert a sportolók által védett sisakok, küzd az utolsó kevesebb.

Akkor senki sem tudta, hogy a legyőzött nehézsúlyú az USA néhány év lesz a világbajnok a szakemberek körében, hogy a volt egy nagyon hangos győzelem Eugene Romanov karrierjét.

sportszerűtlen elve és az ötéves szünet

2008-ban, az orosz Jevgenyij Romanov bajnokságot ismét elérte a végleges és elveszett, ezúttal Jegor Mehontsevu. Miután ez a győzelem, sikeresen végrehajtott nemzetközi szinten, megnyerte a világbajnokságot, Európa-bajnoki.

Egy évvel később, a sportoló is sikerült elérni a célt, és nyerj egy országos bajnokságot, megtörve sértő sorozat három elvesztett döntőjében. Elve szerint a sport kiválasztás, azaz Jevgenyij Romanov kellett képviselni Oroszország a nagyobb versenyeken az év, mint a nemzeti bajnok, de a vezetők megítélni. És a világbajnokság és az Európa-bajnokság ismét elmentem Jegor Mekhontsev, aki kimaradt a nemzeti bajnokságot.

Evgeny Romanov volt háborodva, mert több évet töltött makacsul ment kapura, rendszeresen részt vett a döntőbe, és sikerült megnyerni a végén, de nem kap egy esélyt, hogy bizonyítani magának nemzetközi szinten. Megérezte a hiábavalóságát folytatását foglalkoztatás boksz, fejezte amatőr karrierjét. Figyelembe a fajta törés, Evgeny Romanov kezdett dolgozni szülőhazájában sport bizottság a Volgograd régió részt vesz a szervezet a különböző sportesemények.

Vissza a gyűrű

Mindenki meglepetésére 2016 Evgeny Romanov jött vissza, hogy a gyűrű már a rangot egy profi bokszoló. A menedzser sportoló lett helyi promoter Victor Vasziljev. Bár a sportoló éppen négy harcol, akik közül hárman a dél-Oroszországban.

során azonban rövid idő alatt már szerzett magának, mint egy félelmetes ütő egy erős ütést, két kézzel. A legszembetűnőbb győzelem megnyerte az orosz bajnok a szakemberek körében Vladimir Goncharov, amikor Romanov bekopogott egy erős ellenfél az első körben.

Most akkor számíthat a szerződést Eugene súlyos promóterek, amely biztosítja neki a harcok a legerősebb bokszoló.