John Isner: életrajz tenisz

John Isner egyik leghíresebb teniszezők. Amerikai atléta jár 2007 óta, és számos rangos trófeát. Egy bíróság találkozott a legjobb ütők és gyakran hagyta őket az üzletből. Ő megkoronázása tenyeres tartják az egyik legerősebb a világon. Ugyanakkor John hihetetlenül magas a növekedés a sport, amely kiérdemelte a beceneve „Giant”.

Háttér sportoló

John Isner 1985-ben született Észak-Karolinában. A családnak volt két másik testvér. Élvezem tenisz srác elkezdett kilenc év. Míg társai voltak a baseball vagy amerikai futball, John verte a labdát a fal a garázs.

A középiskola után, belépett a University of Georgia. Miközben továbbra is teniszezni. Mellett egy egyetemi junior versenyeken. 2003-ban, az első alkalommal vesz részt a nagy presztízsű verseny. Időről időre, beszélt amatőr versenyek, győztes díjat. Sok edző nem hisznek neki, tekintve a magassága (208 cm), alkalmatlan tenisz.

Korai karrier

A húszéves végül bemegy a sport. Csatlakozott a Association of Tennis Professionals és játszik a nemzetközi versenyeken. Az első mérkőzés játszott ellen Dick Norman. A játék meglehetősen feszült. John Isner nyert három az első játék, de végül elvesztette a pontszám 6: 7.

Ugyanebben 2007 sportoló kiválasztott a nemzetközi verseny, a „Challenger” versenyen. American áll első helyen, és az ATP-kupa döntő. Ezután a fiatal teniszező felhívta a nemzetközi média figyelmét. Tudott lemenni a történelemben lett az első győztes a két verseny ezen a szinten az első szezonban. Azonban a végső találkozott Andy Roddick. Az ellenfél nagyon kemény és sikerült legyőzni Iznera, verte őt, hogy két játékot.

Annak ellenére, hogy vesztes, John Isner tett egy hatalmas ugrás a nemzetközi rangsorban a játékosok.

Alig két hét, felmászott 192. helyen - nem rossz egy kezdő. Hat hónappal később debütált az egyéni verseny, „Egyesült trikó kimondja Oupen”. De a kezdeti szakaszban a tétel választja ki a legnehezebb ellenfél - Roger Federer. Legendás tenisz fiatal Iznera úton 3: 1.

Tenisz: John Isner nyerte új felsők

Februárban John részt vesz a rangos torna „Saibel Oupen” Kaliforniában, és megy a negyeddöntőben. Ez lehetővé teszi számára, hogy bekerüljenek a száz legjobb teniszezők a világon. Azonban ezt követi egy sor kudarcok. Franciaországban kiesett az első játék, majd a kudarc Wimbledonban.

John Isner rehabilitálták a nyáron. Párosítva Mardi Fisch áll első helyen az ATP fű versenyen.

A következő három évben, John jó eredményekkel kecsegtet az egyes versenyeken. Elveszi a legjobb helyeket szinte minden rangos versenyen, ahol a kemény bevonat. Az augusztus 2015 megy a végső, „Atlanta oupen EIR”, ahol találkozott a ciprusi Marcos Baghdatis. John Isner könnyű utat, kiegészítve a két a pontszám 6: 3.

Ugyanebben az évben elnyerte a rekord magának tizenegyedik helyét a nemzetközi rangsorban. És a következő évben, felmászott a 54. helyét a csapatban rangsorban.