Gadis Abdusalam - birkózó bajnok Oroszország és a világ

Gadis Abdusalam - egy híres harcos, aki áll a freestyle Oroszország számára. Ő egy többszörös díjnyertes és a bajnok a nagyszámú versenyeken. Ő tudja, sok rajongó a harcművészetek, nem csak Oroszországban, hanem az egész világon. Fiatal korában részt nem csak a birkózás, hanem a kick-box és a harcművészetek. De a végén a sportoló inkább több klasszikus sport.

Egy rövid életrajzot a harci

Kiváló sportoló abdusalam gadisov. Életrajzában 1989-ben kezdődött, március 26. Szülővárosában - Makhachkala. Tanulmányait az ága a jövő harci Gazdaságtudományi Egyetemen Rostov. A kamaszkorban ő képviselte a sport iskola „Dynamo” a szülővárosából Makhachkala. És a mai napig, ő volt az épületben.

Töltötte szabadidejét az edzőteremben, de aztán rájöttem, hogy ez nem csak erő képzés, hanem a jó formában. Végtére is, az izomtömeg nem játszik döntő szerepet freestyle birkózás. Az ifjúsági versenyek Gadisovu sikerült kihagyni a csillagokat az égről. De az edzők és igyekezett megnyugtatni a fiút. Azt mondták neki, hogy ne adja fel, meg kell, hogy vegyenek részt a kemény és lapos ki a teljes.

Mivel a szorgalom a szőnyegen, és természetesen, a tehetség vált kiemelkedő sportoló Oroszország erős és mozgékony harcos, mint abdusalam gadisov. Állampolgársága - Avar, mert született Daghestan. De sikerült egy főiskolai diplomát, de nem választott sport képzés profilját. Abdusalam akart tanulni, hogy egy közgazdász számára a biztonsági háló a jövőben.

Kiindulási karrier Gadisova

Abdusalam fiatal korban nyerte az első fontos győzelem. 2008-ben tudta, hogy bajnoki küzdelem Oroszországban, majd később az egész világon.

Amikor debütált a felnőttek körében sportoló egyszer beépült a vezető szerepet. Ő kapta meg a bajnokságot Harcművészeti freestyle Oroszországban. De ez a rang nem tudta tartani sokáig. Akadályoztatás lesz szokatlan sérülést. Ő is gyakran boncolt szemöldökét. Ezen túlmenően, a birkózó volt probléma a túlsúly.

2011-ben, Abdusalam Mamathanovich Gadis mozgatni egy másik tömeg osztály (96 kg). És, hogy a tömeg, ő volt képes nyerni a bronzérmet Oroszországban. Szakértők úgy vélik, hogy a harcos képes volt, és a legjobb eredményt. De ez volt a sportoló debütált egy új súlycsoportban, és a résztvevők a verseny volt az olimpiai bajnok neki. Így Mahacskala Dynamo esetében meglehetősen biztató eredmény.

A sokféleség sportok Abdusalamov

Gadis Abdusalam pályafutása során részt vett a legkülönbözőbb versenyeken és bajnokságokon. 2012-ben tagja volt a csapatnak, hogy harcolni az olimpiai játékok, melyeket Londonban tartott. Ő képes volt, hogy csak a kilencedik helyen. De ebben az esetben, a szakértők a hibás tulajdonított a verseny rács, mint a kezdeti szakaszban a harcok ő vitte a fiatal Gadisova a legerősebb versenyző a világon - Reza Yazdani Iránból. 2015-ben került megrendezésre a bajnokság a birkózás Oroszországban. Abdusalam ellen harcolt Vladislav Baytseva. Birkózó nyerte ezt a csatát. Ennek eredményeképpen, ő lett a győztes a verseny.

Advances sportoló

Gadis Abdusalam egy orosz birkózó. Négyszer volt képes nyerni bajnokságot birkózás Oroszország, kétszer - Európában. Ezen kívül megnyerte a világbajnoki címet, amely meghozta számára a nemzetközi hírnevet. A kezdetektől fogva a sport sikerült megnyerni a bajnokságot a Junior Világbajnokság, melyet 2008-ban tartott. 2010-ben megnyerte a világbajnokságot. 2015-ben Abdusalamov tiszteletbeli cím lett ruházva. Ő lett a Érdemes Mestere Sport Oroszországban. Emellett megkapta a kupát az Ramzan Kadirov, és megnyerte a Grand Prix jutott Ivan Yarygin.

Magánélete orosz birkózó

Abdusalam Mamathanovich Gadis úgy döntött, hogy búcsút a bachelor életmód 2013-ban. Választása volt Mutalieva Amin, a hallgató a jogi karon.

Mielőtt a házasság, Amina és Abdusalam találkozott két évig. És megismerjük a fiatalok sokkal korábban. A lány született az avar falu Kuletsma. Ez ott volt, és nőtt Gadisova apa, és a sportoló gyakran látogatták meg ezt a falut. Az esküvőt játszott a nemzeti hagyományok. Között a meghívott vendégek voltak edzők és sportvezetők harcos. Gadis még úgy döntött, hogy hívja a ünnepe a Dagesztán freestyle birkózó csapat. Érdekes, de a házasság nem befolyásolja negatívan a sportoló karrierjét, sőt fordítva. Az esküvő után nyert több fontos és tekintélyes csaták.

Érdekes tények

Köztudott, Oroszországban és a világbajnok abdusalam gadisov. Magasság, súly, sportolók - 181 cm és 97 kg, ill. Meg kell jegyezni, hogy a versenyző nem egyszer felkérték, hogy vegyenek részt a szakmai MMA bajnokság, más szóval - a harc szabályok nélkül versenyeken. Ez a látványos sport, amely előírja a nem csak a sport képzés, hanem készségek NCCA játszik festői képeket. Abban a pillanatban, a sportoló Dagesztán nem volt hajlandó részt venni a sport. De nem tagadja, hogy a jövőben is megállapodhat verseny MMA. Gadis Abdusalam tartják az egyik legjobb orosz és világbajnok. Kiérdemelte a tiszteletet és népszerűsége, mint egy nagy erőfeszítést a sikerhez vezető útra birkózó versenyeken.