Orosz teniszező Anastasia Pavlyuchenkova: életrajz, sport karrier, a személyes élet

Anastasia Pavlyuchenkova - orosz teniszező, győztes több nemzetközi versenyeken égisze alatt a WTA és az ITF. Többször nyert a junior Grand Slam mind egyesben és párosban. Az orosz csapat elérte a végleges, a Fed Cup.

Háttér sportolók

Anastasia Pavlyuchenkova S. született 1991. július Samara. A család a jövő teniszezők szinte minden idejüket foglalkozó különböző sportágakban. A nagymama játszott kosárlabda profi szinten, anyám vett részt a különböző versenyeken, úszás, és az apja - az evezés. Ez a szeretet a sport csepegtetünk Pavlyuchenkova család és a gyerekek.

Nastia első lábát egy teniszpálya 6 év. Az első edzője édesanyja, majd bátyja Alexander volt elfoglalva.

Junior karrier

A bemutatkozó orosz teniszezők nemzetközi versenyeken 2004-ben megtartott. A tornán Lengyelországban lány egyszer sikerült bejutnia az elődöntőbe, ami sok szakértő beszélni magam, mint egy nagyon ígéretes sportoló.

Az első siker jött a fiatal teniszező évesen 14. Anastasia Pavlyuchenkova párosítva Julia Solonitskoy nyerte az ITF-tornát tartott Szentpéterváron.

Egy évvel később, ez lett a legjobb sportoló a kislemez versenyeken az olasz Casale Monferrato. Szintén egy duett Evgeniya Rodina Anastasia nyerte meg a tornát Podolszk. Ezekkel győzelmek Pavlyuchenkova lett az első ütő a világ között juniorok.

A szakmai karrier

2007-ben, amikor világossá vált, hogy a fiatal orosz nő vár egy fényes jövő tenisz, a családja úgy döntött, egy nagyon komoly lépés. Anastasia talán még hatékonyabbak lehetnek a vonat szüleim eladták az autót, és költözött egy szerényebb lakást. A pénzt tudtak fizetni a tartózkodást és a tanulmányi leányvállalata Franciaországban, ahol az edzője volt, egy jól ismert mentor Patrick Mutorgla.

és az eredmények nem voltak sokáig váratott magára. Ebben az évben, Anastasia Pavlyuchenkova, tenisz, melyek már szinte egyfajta minden élet nyerte a páros az ITF-tornát Les Contamines-Montjoie, Minszk és Poitiers. Érdemes megjegyezni, hogy ezek az események került sor kemény felületen, ami lett „Korona” az orosz sportolók.

Ebben az évben debütált a Anastasia Grand Slam tornák. A bíróság Uimbildona tudott jogosult, de megállt a szakaszában az első fordulóban.

2008 kezdett nagyon jól Anastasia. Két héten belül, ő nyerte a páros három versenyt ITF - Vsevolozhsk, Moszkva és Belgium Torhout. Egy hónappal később, ő volt a duó a román teniszező Sorani Krastev nyerte az első versenyt, égisze alatt a WTA, lezajlott a marokkói Fez.

Még négy tornán ITF Pavlyuchenkova diadalmaskodott egyéniben. Amellett, hogy a verseny a szőnyegen Minszkben, ez volt a legjobb kemény borításon, Moszkva, Pozsony és Poitiers. Viszonylag jól Anastasia Pavlyuchenkova játszott ebben az évben és a Grand Slam tornák. A bíróság Franciaországban és az Egyesült Államokban, ő tette, hogy a második fordulóban, és Uimbildone - a harmadik.

Fokozatosan egyre felbecsülhetetlen különböző versenyeken sport tapasztalat, Anastasia minden évben javítani képességeiket. 2010-ben ő az első nyert egyéniben a WTA torna Monterrey, majd megismételte elérését Isztambulban.

2011-ben hozta a 20 éves orosz atléta új eredményeket. Januárban Anastasia Pavlyuchenkova megnyerte a versenyt Brisbane, és márciusban ismét a legjobb kislemez korcsolyázó Monterrey. A bíróság, Roland Garros és a US Open, sikerült bejutni a negyeddöntőben.

Mivel a jó eredmények Anastasia Pavlyuchenkova, a minősítés a listán a legjobb teniszezők a világ rögzítésre került neki tizenharmadik helyet, meghívást kapott a válogatott, hogy részt vegyenek a Fed Cup. Itt Oroszország elérte a végleges, elveszíti a Cseh Köztársaságban.

2013-ban Pavlyuchenkova elkezdett edzeni irányítása alatt a legendás egykori teniszező Martina Hingis. Januárban Anastasia megnyerte a versenyt, Brisbane, majd ismét nyertek Monterrey. Májusban, a sportoló volt a legjobb egyéni korcsolyázó verseny a portugál Oeiras, és szeptemberben, egy duett polka Agnieszka Radwanska diadalmaskodott Szöulban. Az Universiade Kazan teniszező nyerte az aranyérmet a páros és ezüst - A csapatban ranglistán. A Fed Cup Anastasia Pavlyuchenkova az orosz csapat ismét elérte a végleges, ahol legyőzte Olaszország.

Szintén sikeres idén is fellépnek Grand Slam tornák. A páros elérte a 1/4 döntőben Ausztráliában és Franciaországban.

Anastasia Pavlyuchenkova továbbra örömére a rajongók egy nagyszerű játék, és megnyerte a rangos versenyeken. nyerte meg a versenyt Sydney, ő páros - egy pozitív megjegyzés kezdődött 2017-ben.

Az élet tenisz

Annak ellenére, hogy a szűkre szabott képzés és előadások, Anastasia Pavlyuchenkova találnak időt a szórakozásra. Szereti, hogy látogassa meg a labdarúgó-mérkőzésekkel, moziba. Azt is gyakran látni a különböző divatbemutatókon.