Alexei Berezutski: életrajz, megvalósítását

Alexei Berezutski - ismert orosz labdarúgó-védő. A játékos a nemzeti csapat. Többszörös győztes a bajnokság és a Super Bowl az ország.

közötti vízilabda és a kosárlabda

Alekszej Vlagyimirovics Berezuckij Moszkvában született 1982-ben. Van egy ikertestvére, aki idősebb nála 20 percig. Ő is egy profi futballista. Most már együtt támogatja a klub CSZKA és az orosz válogatott.

Anyjuk dolgozott könyvelőként és apja - egy tanár testnevelés, így a szeretet a sport voltak gyermekkora óta. Az általános iskolában, valamint a labdarúgás, részt vesz a vízilabda. De a végén döntött a futball iskola „Change”. Az első edzője Vladimir Lopatin.

Alex és testvére már állt ki ellene társaik magas, a fegyelem és a finom testalkat. 15 évesen, úgy szorultak a felső osztály bajnoki ifjúsági iskolákban. Brothers gondolta komolyan vegyenek részt a labdarúgás, kosárlabda váltott. Idő iskola csapata "Torpedo-ZIL" meghívott ex-csatár "Avtozavodtsev" Vladimir Kobzev. Hamarosan híres edző Boris Ignatiev kezdett vonzani azokat a játékokat az első csapatban.

debütál profi sport

A profi csapat Alexei Berezutski debütált 2000-ben. Ő volt 18 éves. Az első osztály, ő túllépett a „Torpedo-ZIL” Tomszk egy elleni mérkőzésen a helyi „Tom”. Berezutski játszott a kezdő felállás. Az időjárás meglehetősen nefutbolnoy - 7 Celsius fok. Ennek eredményeként, a játék véget ért a döntetlen 0: 0. Fürdőzés után még egy mérkőzés a „Torpedo” Berezutski folytatta hitel Novorossiysk „Chernomorets” szólva a nagy ligában. Az elit az orosz labdarúgó-Alexei Berezutski debütált 2001. Jött le a padra a játék ellen, a moszkvai „Spartak”. A legvégén a „piros-fehér” előhúzott egy győzelem 2: 1.

Hamarosan a játék ellen, a „Rostselmash” Berezutski szerezte első gólját a nagy ligában. Ő pontos lövés már a második felében mentett „Chernomorets” a vereségtől (1: 1). Összesen töltött 14 novorossiytsev mérkőzést.

Az eredmények szerint a szezon „Chernomorets” kész utolsó és kiesett a második ligában.

A CSKA

A CSZKA debütált 2002 májusában Alexei Berezutski. Életrajza sportoló akkoriban teljesen kapcsolódik a labdarúgás. A védő hagyta el a pályát a mérkőzés ellen a főváros „Torpedo”. Kezdetben, a verseny tisztségében magas volt. Berezutski vetekedett Semberas, Evsikova és Dai, de végül képes volt nyerni egy helyet a kezdő felállás.

Már 2003-ban, játszott minden mérkőzést a bajnokság az első perctől kezdve, először nyert aranyérmet az orosz bajnokságot.

A CSKA mostanáig kapcsolódik az életrajzát. Alexei Berezutski, melynek fotó rendszeresen eléri a lapok a sport újság, a klub megnyerte hat orosz bajnokságot, ötször lett ezüstérmes, majd kétszer - bronz. 7-szer nyerte meg a kupát, az ország hat alkalommal lett a tulajdonosa a Super Bowl.

Összességében a „hadsereg” költött 317-mérkőzések és szerzett 6 célokat.

A UEFA Cup

Az Európai arénában is sikeresen elvégezhető Alexei Berezutski. Photo védő mindig megkapja a jelentéseket CSKA meccsek Európában. A legsikeresebb volt a szezon 2004/2005. CSKA kezdett végző a Bajnokok Ligájában. A második selejtezőkör tip azerbajdzsáni "Neftchi" (0: 0, 2: 0), és a harmadik - skót "Rangers" (2: 1, 1: 1). A csoportmérkőzések során az orosz csapat volt, ugyanabban a csoportban az angol „Chelsea”, a portugál „Porto” és a francia „PSG”. Miután egy gólnélküli döntetlen Portugáliában és az otthoni győzelem a francia (2: 0) a Berezutski csapat minden esélye megvolt, hogy folytassák a harcot.

A helyzet megváltozott két vereség a "Chelsea" (0: 2 és 0: 1). Ezt követően, „CSKA” elveszett „Port” otthon. Az utolsó fordulóban volt egy fél verni PSG és hivatkozhat arra a tényre, hogy a portugál veszít pontokat a mérkőzés Anglia ellen, akik már biztosította első helyen. CSKA megbirkózott - Semak mesterhármast, így a moszkoviták győzelem Paris 3: 1. Azonban a „Port” kikapta győzelem a „Chelsea”, 5 perccel a lefújás. CSKA vette a harmadik helyet a csoportban, folyamatos teljesítmény az Európa Liga.

"Katonák" azonnal hozott 1/16 portugál "Benfika" (2: 0, 1: 1), majd át Belgrádban "Partizan" (1: 1, 2: 0) és a francia "Oser" (4: 0 0: 2).

Az elődöntőben az oroszok egy partin kötődik az olasz „Parma” 0: 0, és a House legyőzte ellenfelét 3: 0-ra. Tehát CSKA megjelent az utolsó a lisszaboni „Sporting”. Miután az első alkalommal „CSKA” elveszett 0: 1. A fordulópont érkezett 56. percében Alexei Berezutski kiegyenlített. Ezután Zhirkov és Vagner Love vitte az ügyet véget. Winning 3: 1. CSZKA Moszkva - UEFA-kupa.

A csapat Oroszország

Az orosz csapat Berezutski jár 2003 óta. Abban a magasságban a siker volt 2008-ban az Európa-bajnokság Ausztriában és Svájcban.

Orosz csapat csodával határos módon sújtotta az Európa-bajnokság, elérve az euró a második helyen, mindössze egy hazai vereség az utolsó fordulóban a brit.

Euro oroszok riválisok voltak spanyolok, svédek és görögök. Debütált mérkőzés Berezutski csapat szenvedett vereséget Spanyolország 1: 4. Azonban, miután, köszönhetően a két győzelmet Greece (1: 0) és Svédország (2: 0), megjelent a rájátszásban a második helyre.

Kiemelkedő volt a negyed döntőt. Fiókjába elején a második felében, Pavljucsenko nyitott. 5 perccel a végső sípszó, a holland megmentette a vereségtől van Nisterloy. A győztes határoztuk hosszabbításban. Torbinski és Arshavin készül Oroszországban az elődöntőben.

A harc való hozzáférés döntő fordulóban Euro oroszok ismét átengedte Spanyolország (0: 3), így megnyerte a bronzérmet.